środa, 21 marca 2012

Starships were meant to fly, hands up and touch the sky

Nicki Minaj - Starships

Pierwszy dzień wiosny.
Chciałam pojechać na 8:00 i napisać zaległą kartkówkę z geografii, ale rano bolała mnie głowa, więc odpuściłam sobie naukę państw europejskich wraz ze stolicami i kontynuowałam sen. Dopiero ekstremalnie późno zaczęłam się ubierać i dopakowywać rzeczy. A ból głowy nie ustawał. To trochę podejrzane chorować 2 tygodnie, wyjść do ludzi i znowu się przeziębić. Wolałam nikomu nic nie mówić, więc przed wyjściem wzięłam tabletkę i wyszłam.
Lekcje były skrócone (35 minut), więc wszystko mijało dość szybko. Na angielskim wzięłam głęboki wdech i opowiedziałam co nieco o Śpiącej Królewnie Phillipa Margolina. Nie jestem do końca przekonana, czy ta książka jest fenomenem, gdyż łapanie przestępcy strasznie się dłuży. Niby na tym polega ten gatunek, ale miejscami przypominał mi się Krzyk. Wieczne uciekanie przed kimś, kto chce ją zabić i kończy się tak, że giną prawie wszyscy, a ona dalej jest przy życiu. Czytałam tą książkę przez połowę nocy, gdy byłam chora (skończyłam bodajże o 3:00, bo dalsze czytanie wydawało mi się nienormalne) i możliwe, że wszystkie moje odczucia były nasilone przez przytłaczającą ciszę.
Mam Talent jakoś szczególnie nie zachwycał sam w sobie, aczkolwiek byłam zaskoczona wykonaniem "Fix a heart" i "Someone like you".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli obserwujesz mojego bloga, to dlatego, że Ci się podoba - nie uznaję obserwacji za obserwację. Regularnie natomiast odwdzięczam się za komentarze i z góry za nie dziękuję (◡‿◡✿)

.post-body img { width:1200px; height:auto; } post-body img {border:none !important ;}