piątek, 10 marca 2017

Millybridal UK

Hejka! w końcu mamy weekend, a ja powoli przestawiam się na tryb wstawania o 5:00 rano i senne kreślenie chińskich znaków na torebce podczas jazdy autobusem. Czekam jeszcze, aż zrobi się trochę cieplej i faktycznie będzie się przyjemnie wracać z uczelni, a co ciut ważniejsze - będę mogła robić zdjęcia na zewnątrz, bo przez ostatnie tygodnie byłam uwięziona. Myślę też nad nagraniem jakiegoś lookbooka na youtube'a, ale przed tym jeszcze czeka mnie porządek w szafie i wystawienie starych ubrań na vinted, coby zrobić miejsce na jakieś świeżynki z ostatnich kolekcji. Oczywiście kwiaty, wiadomo, wiosna, wszystko budzi się do życia, nosimy kwiaty. Do tego falbanki, firanki i oczywiście customized spodnie, wciąż można ciąć i malować je według uznania. Może nawet walnę jakiegoś posta z inspiracjami i nazwijmy to, trendami. O ile się wyrobię z naukom, tymczasem zostawiam Was z ofertą sklepu Millybridal UK.

Hello! Spring is coming and I have already started cleaning my wardrobe to make some room for new clothes and you may know, I haven't been that into shops like H&M for ages but their latest collections seem pretty nice and I can hear them calling my name from windows. I may also prepare a collage with some of my favourite trends to hopefully give you some inspiration if you feel uncreative because of the moody spring weather. Well, at least that's how it looks like in Poland. And for now, quick post with wonderful Millybridal UK dresses, check them out!


(click the photos and you will be redirected on the site!)


4 komentarze:

 1. oj u mnie już wiosennie i już teraz fajnie robić fotki :) środkowa sukienka - super! // skydancing.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne suknie *.*
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście uważam że aktualnie naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Komentarz troszkę niezwiązany z postem, jednak pozwoliłam sobie przetrzepać Twojego bloga i stwierdzam, że jesteś absolutnie niesamowita. Szkoda, że w Polsce tak mało popularne są alternatywne blogi modowe.

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli obserwujesz mojego bloga, to dlatego, że Ci się podoba - nie uznaję obserwacji za obserwację. Regularnie natomiast odwdzięczam się za komentarze i z góry za nie dziękuję (◡‿◡✿)

.post-body img { width:1200px; height:auto; } post-body img {border:none !important ;}